לקוחות מרוצים | EasyStock

לקוחות מרוצים

אל תסתמך רק על המילה שלנו! בהמשך תמצא עדויות של לקוחות מרוצים וכיצד EasyStock הצליחה לקדם אותם ולהבליט את המותג שלהם.
משתמשי EasyStock: אם יש לכם סיפור על המערכת שלנו שתרצו לשתף תוכלו לעשות זאת כאן.
"כמו חברות רבות בתחום היהלומים, אנו במאבק מתמיד למצוא ולזכות בלקוחות חדשים בכל העולם. EasyStock נתנה לנו את הכוח להציג את המוצרים שלנו 24 שעות ביום, 7 ימים בשבוע, 365 יום בשנה.
עכשיו אנחנו כבר לא חברה שעובדת מ 8-17:00, עכשיו אנחנו נגישים כל הזמן ובכל מקום. ל- EasyStock יש חלק משמעותי בהרחבת המכירות שלנו"
מיכל קטן
"אנו מרוצים מהמקצועיות של צוות EasyStock, שום בעיה לא היתה מסובכת מדיי עבורם, הם תמיד חיוביים ונכונים לעזור. הדריכו אותנו כל הדרך מההתחלה ועד הסוף ולימדו אותנו כיצד להשתמש במערכת על מנת להוציא ממנה את המרב."
שחר הוכפלדר
"אני מבקש להביע את תודתי לצוות. כן זה לקח הרבה זמן, יותר ממה שתכננו אבל הניסיון שלי איתך היה נפלא. תודה על הסבלנות והתגובה המהירה. אני מצפה להמשך עבודה משותפת ביחד."
ישראל זהבי
"אנו מוכרים יהלומים אונליין וכבר נתקלנו בכמה בעיות בעבר. ב-2010 התחלנו להשתמש בפלטפורמה של EasyStock, היא ידידותית מאוד למשתמש ונותנת כלים לשיווק נכון. מפתחי EasyStock מכירים היטב את תעשיית היהלומים ומספקים מספר כלים מאוד נוחים לא רק בתחום השיווק אלא גם למנועי חיפוש."
מרינה סרן
"אני קופירייטר שכותב על תעשיית היהלומים ומפיק אתרי אינטרנט לחברות יהלומים במשך 10 השנים האחרונות. הייתי צריך חברה לעיצוב אתרים שמבינה את התחום כמוני ותוכל ליצור עבורי אתר מתוחכם שישקף ללקוחות פוטנציאליים את היכולות שלי".
אלברט רובינסון
"מכירת יהלומים מעולם לא היתה קשה כמו היום בגלל התחרות הקיימת בשוק. מסיבה זו חיפשנו דרך שתתן לנו דחיפה בלי שנצטרך לשלם כל כך הרבה. EasyStock ענתה לנו על כל הצרכים לשיווק ומכירות ונתנה תמורה הולמת להשקעה הכספית. המערכת סיפקה לנו אמצעי להשיג לקוחות פוטנציאלים וליידע אותם בסחורה שיש לנו להציע להם".
אורית זיקרי
"הזדקקנו למערכת שתהיה תפורה לבקשות המסויימות שלנו למסחר ביהלומים צבעוניים והיחידים שהתאימו לצרכינו היו EasyStock. אנו מוכרים את היהלומים שלנו בדרך מאוד ייחודית, בסטים של שניים או שלושה יהלומים בקופסא, וכן סטים ויהלומים פרוסים (layouts) לכן הזדקקנו לתוכנה שנוכל להראות בה סטים ולא רק יהלומים בודדים. EasyStock מאפשרת לנו להציג בקלות את הקולקציה ללקוחותינו.
תודה EasyStock שעמדתם בהבטחותיכם ויותר מזה!"
אסי אביר יהלומים