עיצוב ומיתוג | EasyStock

עיצוב ומיתוג

אנחנו לא רק יוצרים אתרים מתקדמים, אלא גם מעניקים שרותי עיצוב מקיפים לחברות מכל רחבי העולם, בכל תחום נדרש: עיצוב גרפי, לוגו, הפקות דפוס, שיווק ועיצוב אתרים.

עיצוב אתרים

אנחנו אוהבים ליצור אתרי אינטרנט שלא רק נראים טוב, אלא גם עושים את העבודה. האתרים שלנו מיועדים בראש ובראשונה להביא לקוחות לעסק שלך ולהפוך כניסות לאתר - ללקוחות חדשים.

עיצוב גרפי

עיצוב טוב צריך להיראות יפה, אבל זה לא מספיק. כל האמצעים החזותיים - תמונות, אינפוגרפיקה, איורים, תרשימים וכדומה - אינם עומדים בפני עצמם אלא צריכים להביע את הרעיונות שלך ולמכור את המוצרים והשירותים שלך. אנו מאמינים שבשורה התחתונה, העיצוב גרפי והמיתוג חזותי נמדדים ביכולת שלהם להביא עבודה ולקוחות חדשים, כמו גם לשפר את הקשר עם לקוחות קיימים.

מיתוג

מטרתנו היא ליצור מותג שיבליט את הייחודיות ואת הערך המוסף של העסק. לכן, הכרחי לשמור על עיצוב עקבי לאורך כל הדרך. הקו העיצובי שאני יוצרים עבורך מלווה את כל האלמנטים החזותיים של העסק ובכך מבליט ומקבע את המותג.

עיצוב לוגו

לוגו הוא הפנים של העסק וסימן ההיכר שלו. הלוגו מופיע באתר שלך, בכרטיסי ביקור ובניירת העסקית. זהו כרטיס הביקור החזותי של המותג. לכן לעיצוב הלוגו יש מקום מרכזי בבניית מיתוג חזק.

עיצוב אריזות

כמו כל דבר בחיים, הרושם הראשון הוא הקובע. אריזת המוצר או מעמד התצוגה הם הדבר הראשון שרואה הלקוח הפוטנציאלי שלך. הנראות של המוצר שלך עושה ‬ ‫את ההבדל. אנו‬ נעצב את האריזה ונעזור לה להתבלט מול מתחריך. ‫צוות המעצבים שלנו מומחה בעיצוב מושך עין של אריזות ותצוגות, במטרה לשכנע את הלקוח לבחור דווקא במוצר או בשירות שלך עיצוב דברי דפוס

החוברות והקטלוגים שלנו הם הרבה יותר מדפי מידע בלבד. זהו כלי מכירתי ממדרגה ראשונה, שיכול להצעיד את החברה שלך קדימה. אנו מעצבים ומפיקים את כל דברי הדפוס שאתה צריך, בשילוב של אלגנטיות ומקצוענות.

תוכן שיווקי

עולם השיווק החדש אינו מסתפק בפרסומת טהורה כפי שהיה בעבר. כיום משמש התוכן השיווקי חלק בלתי נפרד מפרסום מותג ברשת. פעולות כמו הפצת מידע ללקוחות פוטנציאליים, אספקת חדשות ותוכן שימושי לבלוגרים ואנשי תקשורת, יכולות למצב אותך כגורם בעל ידע ולהביא תועלת רבה לעסק.

עיצוב ומיתוג