הסוד לבניית אתר מצליח | EasyStock

הסוד לבניית אתר מצליח

 1. הכל מתחיל בכיוון מקורי. האתר שלך לא חייב להיות מועמד לפרס או מסובך יתר על המידה. הוא צריך למשוך תשומת לב ברגע שרואים אותו ולספק מידע על החברה בצורה עניינית.

   
 2. יש לך רעיון טוב? השלב הבא הוא לערוך חיפוש נרחב. לאיזה כיוון הלכו המתחרים שלך ומה הם עושים נכון ולא נכון. זכור, אתה לא צריך להמציא את הגלגל, אבל כן צריך להתבלט על פני האחרים.
   
 3. השלב השלישי הוא תיכנון האתר שלך. אתה צריך להחליט מי פלח השוק אליו אתה פונה, והאם אתה יכול להרחיב אותו על מנת ליצור עוד לקוחות פוטנציאליים. חשוב היטב מה תרצה להשיג מאתר זה ואיך תרצה להופיע- כל הדברים הללו חשובים מאוד עבורך. קח בחשבון כי לוקח לגולש 5 שניות בממוצע להחליט האם הוא מעוניין להישאר באתר שלך או לא. לכן לויזואליות של האתר יש חשיבות עליונה.
   
 4. חשוב גם על הניווט באתר- עשה אותו קל וידידותי לשימוש. גולשים באתרך רוצים לדעת מי אתה ומה יש לך להציע להם, ולהתרשם במהירות האם אתה באמת יכול להבטיח מה שאתה מראה.
   
 5. אז - תתחיל לקרוא ולבקר במגוון רחב של אתרים כדי לראות מה עושים אחרים. אם אתה מכיר מפתחי אתרים, דלה מהם כמה שיותר מידע על מנת להתחיל.
   
 6. ברוך הבא לשלב הרביעי- כאן תצטרך להחליט מי ייצור לך את האתר. כמו בכל הדברים בחיים - אתה מקבל תמורה בדיוק לפי מה שאתה משלם. אתה יכול להשתמש באחד האתרים שנותנים לך כלים לבנות בעצמך אתר משלך או לעבוד עם אתר בסיסי בעלות נמוכה. אבל קח בחשבון שאתר מסוג זה יראה בדיוק כמה השקעת בו. אם ברצונך להיראות מקצועי ומוביל שוק, תצטרך לרכוש שירותים של חברה מקצועית המתמחה בתחום.
   
 7. אם עקבת אחרי כל השלבים הללו, אתה בוודאי בידיים טובות. במקרה כזה, הקשב למומחים כאשר הם מייעצים לך איך לעצב את האתר. הם עשו זאת המון פעמים לפני כן בעבר והם יודעים את העבודה. הידע שלך בתעשיה הוא התחלה טובה, אבל היידע העיצובי שלהם הוא שיגרום להצלחת האתר שלך באינטרנט.
   
 8. ברכותינו! האתר שלך עלה לאוויר. עכשיו אתה נדרש להיות זריז בהיענות שלך ללקוחות פוטנציאלים שמבקרים באתר, כדי ליצור דינמיות בתנועת האתר ולמנוע ממנו לדרוך במקום.
   
 9. תראה לכולם כי אתה זה שנותן את הטון ומוכן לתת ולספק להם מידע. אולי תרצה לספק גם קישורי חדשות ומידע רלוונטיים, סרטון קצר של יו-טיוב או תמונות בפייסבוק.
The secret to building a successful website