ההיסטוריה של EasyStock

ההיסטוריה של EasyStock

2016

חגיגות העשור
החלטנו שחוגגים עשור ל- EasyStock ורצינו משהו מיוחד לרגל האירוע, לכן שכתבנו את התוכנה מהתחלה. שיפרנו ושידרגנו כל רכיב ורכיב ב-EasyStock 6 כדי לתת לו עיצוב אלגנטי ורענן תוך שמירה על כל המרכיבים המוכרים והתאמתם לטלפונים חכמים וטאבלטים.
אנו גאים מאוד בתכונות החדשות ורבות העוצמה שהוספנו, עם לוח מחוונים מרשים וממשק משתמש משופר. תכונת ה״היסטוריה״ מאפשרת לראשונה למשתמשי EasyStock 6 לצפות בהיסטוריית החיפושים של הגולשים באתר, תוך ציון תאריכי החיפוש ומציג בקלות ובנוחות את מאפייני חיפוש היהלומים ותוצאות החיפוש שביצע הגולש.
נוסף גם מודול חדש למשווקים - המיועד לבעלי חנויות תכשיטים ומאפשר להם להציג את הסטוק עם הלוגו והמחירים שלהם.

2014

עם המחויבות שלנו לעדכון ברציפות את EasyStock, השקנו את גרסה 5 בשנת 2013. גרסה זו כוללת יכולת רבת עוצמה וחדשה של מנוע חיפוש, אינטגרציה חלקה עם מסדי נתונים גדולים, כמו גם עם חיפושים בגוגל, דיווחים חדשים ומשופרים, שיפור נוסף של מנוע חיפוש אופטימיזציה, ויכולת ניהול חדשה באתר. בנוסף, יש תמיכה מלאה ברשתות חברתיות ופונקציות רבות אחרות.
אחת המטרות העיקריות שהצבנו היה להפוך את התוכנה לעוד יותר-ידידותית למשתמש. זמן הוא כסף, ולכן יצירת תכנית יעילה עם שליטה על כל הצרכים שלך היהקריטי. אנו מאמינים כי גרסה 5 תדאג לכל העסק שלך באינטרנט: ממסחר ביהלומים באינטרנט ושיווק, יחסי ציבור, מיתוג ותחומים רבים אחרים של העסק שלך.

2012

מנוע חיפוש רב עוצמה ותכונות נוספות
בשנת 2012 השקנו את גירסה 4 של EasyStock . מתוך המחוייבות שלנו לספק יכולות משופרות וערך מוסף למשתמשי EasyStock, החלטנו להעניק לתוכנה שדרוג כולל. בחנו פעם נוספת את כל הפונקציות והחלטנו ליצור ממשק משתמש חדש.
מה כוללת הגירסה החדשה ? מנוע חיפוש חדשני עם יכולות מורחבות, תאימות לבסיסי נתונים שונים כמו גם למנועי חיפוש דוגמת גוגל, דוחות חדשים ומשופרים, שיפור נוסף באופטימיזציה של מנוע החיפוש ויכולות ניהול חדשות של האתר. בנוסף הוכנסו תמיכה מלאה ברשת החברתית וכן פונקציות שימושיות אחרות.
אחת המטרות העיקריות שהצבנו לעצמנו היתה ליצור מערכת שתהיה כמה שיותר ידידותית למשתמש. זמן שווה כסף, ומערכת שליטה יעילה חוסכת לך זמן יקר.

2009

פיתוח טכנולוגי מתקדם
שלוש שנות פיתוח נוספות הביאו להשקת גירסה 3. גירסה זו פותחה במיוחד לצורך מסחר אלקטרוני, המעניק נוחות מרבית בניהול וקידום העסק ברשת. גירסה 3 הציגה מספר אפיונים חדשים: מנוע חיפוש חדשני ליהלומים עם גלילה, השוואת יהלומים, מודול אופטומיזציה, ומעל הכול - הוספת תמיכה בתכשיטים מוגמרים.
גירסה 3 שכתבה מחדש את קוד הבסיס במלואו, במטרה ליצור מערכת עוצמתית גמישה ומתקדמת לטובת המשתמש הסופי.
התוצאה היתה מערכת ידידותית למשתמש וכלי עוצמתי למסחר אלקטרוני בתעשיית היהלומים והתכשיטים. גירסה 3 פותחה כך שתיתן מענה לכל צרכי הלקוח באינטרנט לקידום העסק - שליטה במותג, מסחר מקוון, יחסי ציבור, שיווק ופרסום המותג.

2006

תוכנה לניהול מלאי, עם יכולות מורחבות
גירסה 2, שהושקה בשנת 2006, היוותה נקודת מפנה בהיסטוריה של אתרי מסחר אינטרנטי ביהלומים. היתה זו הפעם הראשונה שבה שוכתב במלואו קוד הבסיס של התוכנה. שלוש שנות פיתוח נשאו פרי.
גירסה 2 הציגה בפני המשתמשים אתר בעל מערכת ניהול עצמאית מובנית ותכונות משופרות. השיפור באיכות העניק למערכת יכולת ביצוע מורחבת, ואיפשר לראשונה למשתמשים לסחור ולמכור יהלומים בודדים במסחר אלקטרוני.

2003

תחילת המסחר האלקטרוני ביהלומים
EasyStock  התחילה בקטן. ביסודה היא נועדה לתת מענה לאתרים אותם עיצבנו, כאשר הלקוחות ביקשו להוסיף פתרונות למסחר אלקטרוני.
כל מערכת פותחה ותוכננה בנפרד בהתאם לצרכים הייחודיים של הלקוח.
מאפייני התוכנה באותה עת היו מוגבלים ביותר ואפשרו רק פעולות בסיסיות כמו תצוגה פשוטה של המלאי.  השם EasyStock נבחר כדי להדגיש את האופן הקל והידידותי של ניהול העסק אונליין.